logo
2020 08 03
English Lietuvikai
  
  

Nariams
Lankytojai
Turinio peržiūrėjimai : 392420

Įvykių kalendorius
Rugpjūtis 2020
P A T K P Š S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Reklama
Reklaminis skydelis
Hostingas
LIETUVOS EKONOMIKOS DĖSTYTOJŲ ASOCIACIJAI - 15 METŲ PDF  Array Spausdinti Array  El. paštas
2018-06-08

Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Ekonomikos katedros dėstytojų iniciatyva 2003 m. birželio 16 d. Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijoje buvo įregistruota visuomeninė organizacija - Lietuvos ekonomikos dėstytojų asociacija (LEDA), kurios veiklos tikslai: vienyti Lietuvos ekonomikos dėstytojus,  rūpintis dėstytojų kvalifikacijos kėlimu; skatinti dėstytojus dalintis informacija ir idėjomis; rengti ekonomikos žinių konkursus; bendradarbiauti su kitomis organizacijomis rengiant mokslines-praktines konferencijas, seminarus, paskaitas, kvalifikacijos kėlimo kursus;  bendrauti ir bendradarbiauti su socialiniais partneriais ir jų asociacijomis; atstovauti asociacijai ir dalyvauti tarptautinėse organizacijose. 2004 m. balandžio 20 d. Lietuvos ekonomikos dėstytojų asociacijai suteiktas paramos gavėjo statusas. Asociacijos nariai ir jos rėmėjai aktyviai dalyvauja teikiant paramą. Šiuo metu asociacijos veikloje dalyvauja 79 dėstytojai-tyrėjai ir mokslininkai iš Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus kolegijų, Vilniaus ir Kauno universitetų. Pagrindiniai asociacijos tikslai – bendrauti ir bendradarbiauti, dalinantis patirtimi bei organizuoti įvairius renginius. Galima pasidžiaugti, kad per penkiolika asociacijos gyvavimo metų buvo surengtos  aštuonios mokslinės-praktinės konferencijos, įvairūs seminarai aktualiais ekonomikos studijų, edukologijos, didaktikos, mokslo taikomųjų tyrimų bei pilietinio, tautinio ir kultūrinio, asmeninio ugdymo klausimais. Tarptautinių ir respublikinių  konferencijų bei kitų renginių metu yra informuojama apie asociacijos veiklą, ieškoma aktyvesnių ir glaudesnių bendradarbiavimo formų.
Gražaus Lietuvos ekonomikos dėstytojų asociacijos penkiolikos metų jubiliejaus proga š. m. birželio 1 d. – birželio 2 d. VU konferencijų ir renginių centre „Romuva“ Palangoje vyko praktinė konferencija „Studijų aktualijos atliepiant įtakingiausių pasaulio mokslininkų idėjas, darbdavių ir verslo strategų lūkesčius“, kurioje pagrindinį pranešimą „Mokslo ir verslo bendradarbiavimo skatinimas, siekiant Lietuvos regionų ekonomikos darnios plėtros ir socialinės gerovės“ skaitė  Lietuvos regioninių tyrimų instituto prezidentas dr. Rimantas Dapkus. Diskusijose apie pasaulio mokslininkų-edukologų, verslo atstovų pasisakymus studijų proceso tobulinimo klausimais dalyvavo visi asociacijos nariai. Apie mokslo ir verslo bendradarbiavimo iniciatyvas, o taip pat ir asociacijos veiklos perspektyvas savo pranešime supažindino Lietuvos ekonomikos dėstytojų asociacijos prezidentė Romantė Bučienė. Asociacijos narių komandos diskutavo apie tolesnę asociacijos veiklą bei numatė bendradarbiavimo perspektyvas. Dviejų dalių patirtinio mokymo seminaro „Studijų metodų aktualijos atliepiant įtakingiausių pasaulio darbdavių ir verslo strategų lūkesčius“ metu, kurį vedė dr. Gintautė Žibėnienė (MRU), buvo pateikti naujausi studijų metodų teoriniai aspektai bei išsmiai išngarinėta studijų metodų bei priemonių įvairovė.
Asociacijos nariai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Utenos ir Šiaulių dalyvavo jubiliejiniame šventiniame vakare „Pabūkime ir pasidžiaukime kartu“.
Jubiliejaus proga norėčiau pasveikinti visus asociacijos narius, socialinius partnerius,  rėmėjus, padėkoti visiems ir palinkėti sėkmės, kūrybinio polėkio, naujų atradimų ir vilčių išsipildymo džiaugsmo, nuoširdaus bendravimo ir bendradarbiavimo.

Lietuvos ekonomikos dėstytojų asociacijos prezidentė                   Romantė Bučienė